چرا سئو سایت برگ برنده کسب و کارها در قرن جدید است؟

می خواهیم به زبان ساده ارزش سئو سایت رو برای شما توضیح بدیم تا خودتون تصمیم بگیرید که برای سئو هزینه کنید یا نه!

در حال حاضر اجاره مغازه در مناطق بورس اصفهان از ماهیانه حداقل چند صد میلیون تومان بیعانه و همچنین 15 میلیون اجاره تومان شروع میشود و به این هزینه باید هزینه های آب و برق و گاز و حقوق فروشندگان و … هم اضافه کنید. تعداد آدم هایی که در شرایط کنونی و وجود کرونا روزانه وارد این مغازه ها خواهند شد؛ حدود 20 الی 30 نفر خواهد بود.

خب با توجه به این شرایط آیا شما مایلید مغازه ای با میزان ورود مشتری بیشتر و هزینه ای بسیار کمتر (ماهیانه حدودا 7 میلیون تومان) داشته باشید؟!

ما با کمک گوگل و سئو کاری می کنیم روزانه حداقل 50 مشتری واقعی و هدف وارد سایت شما شوند؛

تصمیم با شما؛ تضمین نتیجه با ما

سئو سایت را از کجا و چگونه شروع کنیم؟

برای شروع دو حالت وجود دارد که شما یا صاحب سایت هستید یا در ابتدا نیاز به طراحی سایت دارید. در صورتی که نیاز به طراحی سایت دارید می توانید با واحد طراحی سایت لایو دیزاین تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت خود را آغاز کنید. در این مدت با کمک متخصصین سئو کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار شما مشخص و اعلام قیمت و زمان خواهد شد و شما با توجه به در نظر گرفتن بودجه خود کلمات نهایی را انتخاب می کنید و منتظر فصل جدیدی در کسب و کار خود خواهید نشست.

همچنین اگر در حال حاضر وب سایت دارید میتوانید با واحد سئو سایت لایو دیزاین تماس بگیرید و تا در ابتدا از مشاوره و آنایز اولیه سایت خود به صورت رایگان استفاده کنید و در این مدت متخصصین سئو متناسب با کسب و کار شما بهترین کلمات کلیدی را برای شما انتخاب و اعلام هزینه و زمان خواهد کرد. کلمات نهایی خود را انتخاب کنید و منتظر شگفتی سئو سایت باشید!

بخش های اساسی در سئو سایت

فرآیند سئو سایت به صورت طبیعی مستلزم استمرار و صرف زمان می باشد و این نکته را باید به عنوان اصل اولیه بهینه سازی و سئو سایت در نظر گرفت. استراتژی و روش های متعددی برای رسیدن به صفحه اول گوگل وجود دارد اما چند فعالیت مهم و اساسی وجود دارد که می بایست برای یک وب سایت عملیاتی شده تا به نتیجه برسد. این چند فعالیت مهم عبارت است از:

خدمات تخصصی سئو سایت در لایو دیزاین

صرفا رسیدن به صفحه اول گوگل هدف ما نیست و هدف شما هم نباید باشد. در واقع سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل زمانی ارزش دارد که منجر به افزایش فروش شود و موجودی بانکی شما را افزایش دهد و اینجاست که معنی سرمایه گذاری خودش را به معنای واقعی نشان خواهد داد. برای رسیدن به این هدف در لایو دیزاین ابتدا در مشاوره های حضوری و تلفنی فضای کسب و کار شما آنالیز میشود تا بتوان کلمات کلیدی که بیشترین جستجو و جنبه تجاری را دارند مشخص گردند.

در ادامه با بررسی وب سایت شما مشکلاتی که در طراحی و برنامه نویسی دارند برطرف خواهد شد و در نهایت با بررسی رقبا و جایگاهی که هدف نهایی ما میباشد استراتژی لازم در نظر گرفته خواهد شد. با استراتژی گام به گام پیش خواهیم رفت تا به هدف نهایی خود برسیم و در این مدت با ارائه گزارش کار دقیق از روند فعالیتهای انجام شده و تاثیرات آن شما را در جریان پیشرفت کار قرار خواهیم داد تا شما با آسودگی خاطر منتظر کسب نتیجه باشید.

همچنین در این مسیر اگر شما تمایل و وقت داشته باشید برای رسیدن به نتیجه بهتر کمک خواهیم گرفت چرا که شما از هر شخصی بهتر با کسب وکار خود آشنایید و اطلاعات تخصصی شما میتواند بسیار مفید و موثر باشد.

  • آنالیز کسب و کار شما
  • تعیین بهترین کلمات کلیدی
  • بررسی سایتهای رقبا و تدوین استراتژی سئو سایت
  • آموزش تولید محتوای استاندارد و سئو شده به شما
  • طراحی صفحات فرود مطابق با استانداردهای جهانی
  • ارائه گزارشات دوره ای
  • مشاوره و ایده پردازی برای ارائه محصولات وخدمات خود
  • پشتیبانی در جهت حفظ و ارتقای جایگاه سایت در گوگل